Warning Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

Gutto Keratin Bakımı Şampuanı

GUTTO, 400 ML

26.90 TL
Price in points: 27 points
Reward points: 1 point
8699211771162-400 ML
Out of stock

Gutto Keratinli kök hücre aktif ajanlı şampuan

Saç dökülme Kontrolü ve Saç Hacmi Şampuanı

Bitkisel Keratin ile saça tam bir görünüm ve hacim kazandırır. Bitkisel kompleks sayesinde, saçların daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlarken saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur.

2008 yılının en iyi aktifi seçilen ve etkisi klinik testlerle ispatlanmış dünyanın ilk kök hücre aktif ajanı olan PhytoCellTec Malus Domestica ile deri kök hücrelerini korur ve saç foliküllerinin yaşam döngüsünü uzatır.Saç kökleri harekete geçirerek uzamasına köklerinin daha güçlü olmasına yardımcı olur

Gutto Keratinli Şampuanın kök hücre aktif ajanı ve Biotin içerdiği mikro boyutlu bitki ve vitaminler saç foliküllerine ulaşarak foliküllerin uyarılmasını sağlar. Saç folikülü taban kısmında bulunan kılcal damarlar ile beslendiğinden, mikro sirkülasyonu uyararak, saç foliküllerine giden kan akımını ve dolayısı ile saç büyümesi için gerekli olan aktif maddelerin saç folikülüne ulaşmasına yardımcı olur.

Keratin,Biotin,Niacin,Pro-vitamin B5,PhytoCellTec Malus Domestica Yıpranmış,hasar görmüş,Kırılmış,röfle veya boyadan yanmış saçların bakımında sizlere yardımcı olacak bakımını yapacak aktif ve kök hücre aktif ajanı içerekli keratin şampuan

saçın hızlı uzamasını sağlayan, bitkisel keratin ve Kök hücre Aktif ajanı içeren yepyeni bir saç bakım serisi. Saçın korteks denilen dış yapısında da, iç yapısında da keratin proteini bulunuyor.

Keratin saçlarda az olduğunda cansız ve zayıf saçlar oluyor. İşte bu saç sorunlarını engellemek, saçın hızlı uzamasını sağlamak, pürüzsüz, yumuşak, parlak bir yapıya kavuşmasını sağlamak için keratin ve Kök hücre aktif ajanı içeren bakım ürünleriyle saça keratin yüklemesi yapılıyor.Ayrıca Kök Hücre aktif ajanı ile Saç kökleri harakete geçirilerek yeniden saç oluşumuna destek verilerek daha güçlü ve kalıcı saç sağlanmaya yardımcı olunuyor. Keratin bakımı ürünleri ile saçlar daha parlak ve kusursuz bir hale geliyor.

Keratin Ve Kök hücre aktif ajanı içeren bakım ürünleriyle beraber saçın ihtiyacı olan, kaybettiği keratin yeniden yükleniyor. Özellikle de kırık saç uçları onarılıyor ve saç daha canlı, çok daha parlak, yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazanıyor. En önemlisi de saçlar daha sağlıklı, daha güçlü şekilde uzuyor. Böylece saç uzama hızında artış yaşanıyor.

UYGULAMA: Islak saç masajına bir miktar şampuan uygulayın ve durulayın. Islak saç masajına ikinci kez uygulayın ve 2-3 dakika beklettikten sonra durulayın. Böylece, aktif bileşenlerin saç foliküllerinin açılmış gözeneklerine ulaşmasını ve demlenmesini sağlarsınız.

Paraben içermez.

Marka:
GUTTO
Katagorisi:
Saç dökülmelerine Karşı Şampuan
Gramaj:
400 ML

No posts found

Write a review

At the same price!

Gutto Baobab Şampuan
8699211771117- 400 ML
26.90 TL
Gutto Aloe vera şampuan
8699211771124-400ML
26.90 TL
Gutto At Kuyruğu otu şampuan
8699211771100-400ML
26.90 TL