Warning Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

Fason Kozmetik Üretimi

Nazer genel pazarlama & Mazin medikal Fason kozmetik üretim tesisleri

ülkemizde sektöründeki çözümleriyle tartışmasız liderdir. Kullandığı teknoloji, Uzman kimyager,Uzman Dermotolog ve yetişmiş insan kaynakları sayesinde yaratmış olduğu çözümler ile Fason kozmetik üretimi konusunda hizmet vermiş olduğu müşterilerinin pazardaki rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti daha uygun ve değişken maliyet hesabına dayalı olarak almasını sağlamayı başarmıştır.

Firmamız Fason Kozmetik üretimi, cilt bakım ürünleri, Saç bakım ürünleri , kişisel bakım ürüleri, cilt bakım maskeleri, Akne sivilce tedavisi ürünlerinin arge ve fason üretimi alanında hizmet vermekte olup sizlerin istekleri üzerine yapılacak araştırma ve geliştirmede ayrıca Bakanlık bildirim, hizmetlerinde de destek vermektedir.

Marka sahiplerinin tam hizmet talepleri dışında, kısmi hizmet alabilmesi yönünde çeşitli olanaklar sağlamaktayız. Marka sahipleri, fason üretim konusunda firmamızdan tam hizmet alabileceği gibi ihtiyaçları doğrultusunda AR-GE, ÜR-GE, ÜRETİM, LOJİSTİK ve DANIŞMANLIK hizmetlerinden yalnızca birini veya birkaçını da alabilmektedirler


Hızlıyız

Arge aşamaları sonucunda, fason olarak üretilecek kozmetik ürünlerle ilgili gerekli tüm verileri elde etmiş ve üretime hazır hale gelmiş olacağız.

Tecrübeliyiz

Fason kozmetik üretimi sektöründe müşterilerimizin memnuniyeti için işinde profesyonel Kimyager,Dermotolog ve Eczacı kadrosuyla profesyonel kişilerle çalışıyoruz.


Müşteri
Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyetine giden yolun Ekip ve personellerimizden geçtiğini biliyoruz. Bu yüzden personellerimizin profesyonel ekip olması için çabalıyoruz.

Kaliteli Hizmet

Fason kozmetik üretimi hizmetlerimiz sırasında kullandığımız Aktiflerin en kaliteli malzemelerden, Etkinlik testleri yapılmış,sertifikalı aktiflerden seçmekte ve insan sağlığı açısından hiç bir riski taşımaması gerektiği bilinci ile üretim yapmaktayız.

Neler Yapıyoruz