Fadeout Cilt leke kremi - Gece

FADE OUT, 50 ML

92.50 TL
Puan değeri: 93 puan
Ödül puanları: 3 puan
703878200038-50 ML
Stokta
+

Fadeout Advanced cilt leke kremi gece

Advanced Even Skin Tone Nıght Cream

Fadeout advanced gece kremi A vitamini ve Omega 3 ile zenginleştirilmiştir.daha etkili hale gelen bu ürünümüz cildinizdeki sadece lekeleri değil diğer problemler içinde zengin bir içerikle geliştirilerek dahada etkili hale getirilmiştir.

Fade Out Extra Gece kremi cildin dış tabakasından cilt alt tabakasına doğru derinlemesine nüfus ederek melanin oluşumunun önünü keser ve cildin üst yüzeyine ulaşmasının engeller.Melenin oluşumunu engellediği için ciltde lekenmeler azalır oluşmuş lekeleri 4 hafta içinde açılır.

Sacha Inchi Yağı ve Kuşgözü Tohumu Yağı Niacinamide ve C vitamini içeren fade out krem, birbirlerini daha az etkili hale getiremeyeceklerini bilerek kullanabilmeniz veya katman yapabilmenizdir. Bu maddelerin her biri kendi başına koyu renk lekelere, pürüzlü cilt tonuna, kırışıklıklara, sıkıntıya ve donukluğa değinmeye yardımcı olabilir. Birlikte kullanıldığında, onlar daha da bir güç merkezi haline gelir! Bu ikili aktif ve diğer bitkisel aktifler sayesinde size daha parlak, pürüzsüz, lekesiz, daha genç görünümlü bir renk elde etmenize yardımcı olur.

Marka:
FADE OUT
Katagorisi:
Cilt leke kremi
Gramaj:
50 ML