Ürünleri Filtrele

Marka
Kategorisi
Gramaj
Fiyat
Gutto Alfa arbutin krem ve serum Cilt lekelerine karşı

Arbutin cilt leke kremi

Arbutin cilt leke kremi

Bitkilsel Alfa arbutin ve Alpha Arbutin cilt hücrelerinizin kalbinde " yeni bir hayat " anlamında rol oynayan güçlü bir cilt lekeleri için özel bileşimdir.

Bitkisel cilt leke giderici olarak da tanımlanan bitkisel ( alpfa ) Alfa arbutin, biolojik teknoloji ile kozmetikte ciltte renk açma özelliği,cilt lekeleri,güneş lekeleri için en etkin maddedir. Cildin vazgeçilmez fonksiyonlarının optimum gelişimi için enerjinin (ATP) arttırılmasını destekler ve hücreler arası iletişim ağının doğru olarak yeniden kurulmasına yardımcı olur. Cilt lekelerinin gözle görülür şekilde azalmasında en önemli etken maddesi dir.

Bitkisel alfa arbutin ( alpha Arbutin ) neden elde ediliyor? Bitkisel alfa arbutin ayı üzümünde yüksek oranda bulunur

Bitkisel alfa arbutin ciltteki fazla melanini renksiz maddeyle değiştirir ve yine bazı enzimlerle birleşip fazla tyrosin oksidasyonunu engeller. Yani güneş ve güneş ışınları sebebi ile ciltte oluşan hasarı ve cilt yaralanmalarını,cilt lekelenmelerini (sivilce, leke vb), sonra epidermiste (üstderi) cilde rengini veren melanin miktarının artmasına bağlı oluşan cilt lekelerinin ilerlemesine engel olur.